Początki

Aby każdy dobrze zrozumiał po co ta strona postanowiłem opisać początki współpracy z deweloperem. Były to dobre początki. Deweloper sprawiał wrażenie fachowca.

historia osiedla opisywana przygodami mieszkańców zaczyna się gdzieś z końcem 2009 roku, może z początkiem 2010 (tak datowany jest pierwszy post). Jednym z pierwszych miejsc w którym "spotkali" się przyszli mieszkańcy było forum Siechnic (Słoneczne Groblice znajdują się nieopodal właśnie Siechnic).

Z początku pojawiały się pozytywne wpisy podekscytowanych klientów. Opisywali oni pozytywny odbiór dewelopera.

..OlHa.. 19-08-2010, 15:38 (screen) (link)

Witam.
Parę dni temu podpisaliśmy umowę przedwstępną. Deweloper jest bardzo sensowny...pytaliśmy mieszkańców jego osiedla w Iwinach i są zadowoleni. Byłam bardzo miło zaskoczona podejściem Pana Hajto gdy osobiście uzgadniał z nami zmiany jakie chcemy mieć (a jest ich trochę). Czasem jeździmy oglądać plac budowy i wydaje mi się, że praca wre... poza tym Pan, który mieszka niedaleko powiedział, że widzi jak cytuję: "chłopy cisną ostro" więc spokojnie czekam aż będę mogła się wprowadzić.

Widzę, że na dzień dzisiejszy tylko 2 mieszkania są do kupienia więc mam nadzieję, że moi przyszli sąsiedzi też się znajdą na tym forum

Czy ktoś z przyszłych lokatorów wprowadzał jakieś zmiany w projekcie? Bo jestem ciekawa czy tylko nam tak strzeliło do głowy...

Pozdrawiam serdecznie - przyszła lokatorka mieszkania w budynku D

Źródło: forum.siechnice.pl

mulmeltier 26-08-2010, 11:32 (screen) (link)

Witam
Też jesteśmy po podpisaniu umowy przedwstepnej, i oczywiście wprowadzamy zmiany w projekcie. Ale z tym jest trochę już problem, bo nie wiem jak u pani, ale nam deweloper oświadczył że sami musiemy nanieść zwymiarowane zmiany na planie. A tak to jest OK. Często jeżdzimy na budowę i widać że teren jest ogrodzony i zaczynają przygotowywać miejsce pod wylewanie fundametów.

Pozdrawiam
Mieszkaniec budynku A

Źródło: forum.siechnice.pl

ewa_groblice 06-09-2010, 13:12 (screen) (link)

witam

Z koncem sierpnia podpisaliśmy umowę przedwstępną i jak na razie(i oby do końca) jesteśmy zadowoleni ze współpracy z deweloperem. Teraz jesteśmy na etapie zmiam, i rzeczywiście te zmiany trzeba nanieść samodzielinie, dlatego zdecydowaliśmy się zatrudnic projetkantkę. Musze powiedzieć że jesteśmy zadowoleni z jej pomocy, zwróciła nam uwagę na kilka niuansów w projektcie budowlanym mieszkania.

Czy ktos z Państwa podpisał umowe w formie aktu notarialnego?

pozdrawiamy
przyszli mieszkańcy budynku A

[ Dodano: 06-09-2010, 12:15 ]
mulmeltier,
witam
zdaje się że będdziemy sąsiadami na osiedlu Słoneczne Groblice i dlatego chciałam sie przywitać:)
pozdrawiam
Ewa,Łukasz i Szymonek przyszli mieszkancy budynku A mieszkanie nr3

Źródło: forum.siechnice.pl

Śledząc forum na którym przyszli mieszkańcy wymieniali informacje można było wywnioskować, że budowa idzie jak burza. Wszystko jest w porządku, a budowane mieszkania będą w wysokim standardzie.

Na tym etapie przyszli mieszkańcy nie wiedzieli, że oprócz osiedla połaczą ich problemy z deweloperem. Podawali swoje prawdziwe personalia. Dane pozwalające ich zidentyfikować. Nie mieli powodów aby się ukrywać. Nie byli podstawionymi pionkami. Często byli forumowiczami z wieloma postami. Nie były to konta założone tylko po to aby pochwalić lub oczernić dewelopera.

<<< GŁÓWNA  DALEJ >>>

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacją jakiś materiałów na tej stronie wysyłaj je bezpośrednio do autorów pod adres: ashajtostop@gmail.com